Konsultanci – CeDIZ

tel.: +48 12 444 78 26 | mail: biuro@CeDIZ.pl


Dr Mariusz Baran

dr Mariusz Baran

Dyrektor ds. Doradztwa Gospodarczego
Partner Zarządzający

e-mail:
Mariusz.Baran@cediz.pl

 

 

Błażej Czeladzki

Błażej Czeladzki

Starszy Konsultant
Key Account Manager

e-mail:
Blazej.Czeladzki@cediz.pl

 

 

Damian Sabuda

Damian Sabuda

Radca Prawny

e-mail:
Damian.Sabuda@cediz.pl

 

 

Anna Atłasiewicz

Anna Atłasiewicz

Key Account Manager –
Public Sector
Starszy Konsultant

e-mail:
Anna.Atlasiewicz@cediz.pl

 

Dr Krzysztof Atłasiewicz

dr Krzysztof Atłasiewicz

Dyrektor ds. Doradztwa Informatycznego
Partner Zarządzający

e-mail:
Krzysztof.Atlasiewicz@cediz.pl

 

 

Paweł Machalski

Paweł Machalski

Starszy Konsultant
Key Account Manager

e-mail:
Pawel.Machalski@cediz.pl

 

 

Joanna Baran

Joanna Baran

Kierownik Projektów
Główny Specjalista ds. Szkoleń
Starszy Konsultant

e-mail:
Joanna.Baran@cediz.pl

 

Broszura informacyjna CeDIZ

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, prezentującą profil usług świadczonych przez naszą firmę (plik w formacie PDF).

pobierz »

Kontakt

Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

ul. Szlak 65
31-153 Kraków

więcej »


O firmie  ::   Usługi  ::   Konsultanci  ::   Klienci  ::   Kariera  ::   Kontakt  ::   Mapa strony