Aktualności – CeDIZ

tel.: +48 12 444 78 26 | mail: biuro@CeDIZ.pl
Aktualności

10 lipca 2018 r.

E-archiwum w Gminie Raszyn

Studium Wykonalności oraz Projekt Techniczny dla projektu E-archiwum w Gminie Raszyn. To 21-sza gmina, która przyłączyła się do projektu realizowanego w ramach Strategii ZIT dla WOF 2014-2010.

25 czerwca 2018 r.

Małopolska na wzór Londyńskiego City

Wraz z ZDW zakończyliśmy przygotowywanie projektu MKAII wprowadzającego technologię CICO na wzór Londyńskiego Touch in Touch out.

1 czerwca 2018 r.

Studium wykonalności dla 20 gmin WOF

Finalizacja prac w zakresie opracowania Studium wykonalności i Projektu technicznego dla 20 gmin, wśród których liderem jest Miasto Ząbki, w ramach realizacji projektu "Dostęp do informacji publicznej gmin Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego E-Archiwum".

24 maja 2018 r.

Audyt i testy bezpieczeństwa dla PWSTE

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna po raz kolejny postanowiła podjąć współpracę z CeDIZ. Tym razem naszym zadaniem było przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa oraz przeprowadzenie testów bezpieczeństwa systemów informatycznych Uczelni.

12 kwietnia 2018 r.

Automatyczne rozpoznawanie mowy

Rozpoczął się nowy etap w procesie informatyzacji polskich sądów - do realizacji trafił system automatyzujący proces sporządzania pism oparty na mechanizmach rozpoznawania mowy (ASR). Miło nam poinformować, że zakończył się tym samym przygotowany przez nasz Zespół przetarg, w którym wzięły udział polskie i zagraniczne podmioty specjalizujące się w dyscyplinie rozpoznawania mowy oraz transkrypcji nagrań. CeDIZ wspiera doradczo ten projekt począwszy od działań związanych z dialogiem technicznym.

19 marca 2018 r.

Audyt bezpieczeństwa informacji dla CIS

W zeszłym tygodniu do grona naszych Klientów dołączyło Centrum Informatyki Statystycznej, które podpisało z CeDIZ umowę na przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa informacji dla systemu wymiany mikrodanych wg wymagań Wspólnych Ram Bezpieczeństwa Europejskiego Systemu Statystycznego.

16 lutego 2018 r.

Usługi doradcze i analityczne dla POLIN

Zespół CeDIZ zaprojektował dla POLIN model monitorowania i oceny efektywności dla przyjętych modeli zarządzania utrzymaniem Wystawy Stałej Muzeum. Prace obejmowały analizy ryzyk i analizy efektywności ekonomicznej wdrażanych rozwiązań.

8 stycznia 2018 r.

Dofinansowanie dla projektu Powiatu Opolskiego

Miło nam poinformować, że nasz klient – Powiat Opolski otrzymał dofinansowanie na projekt „E-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych województwa opolskiego” dla którego przygotowaliśmy dokumentację aplikacyjną w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego. Wartość projektu to 7 997 976,48 zł.

Więcej informacji:

2017  ::  2016  ::  2015  ::  2014  ::  2013  ::  2012  ::  2011

Broszura informacyjna CeDIZ

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, prezentującą profil usług świadczonych przez naszą firmę (plik w formacie PDF).

pobierz »

Kontakt

Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

ul. Szlak 65
31-153 Kraków

więcej »


O firmie  ::   Usługi  ::   Konsultanci  ::   Klienci  ::   Kariera  ::   Kontakt  ::   Mapa strony